LifeOnDirt
Байк парк Life On Dirt
 •    Перші райдери в м.Хорол почали з'являтися після 2005 року, коли цей вид екстремального спорту тільки починав зароджуватися в Україні. Першими стилями катання в нашому місті були помічені стріт і тріал.
     В 2008-у році Журавський Олег почав будувати у Хоролі перші дьорти, і вчиться робити на них свої перші трюки, залучаючи цим самим міську молодь до такого, не простого на перший погляд, але в той же час драйвового виду спорту.
  LifeOnDirt    В цей момент група відчайдухів (в тому числі і я) будували не далеко від дьортів трасу для форкросу. Там ми всі познайомилися і об'єдналися в групу молодих ентузіастів, поставивши перед собою мету просунути ці небезпечні види спорту по місту.
     Уже в 2009 році траса для дьорт джампінгу збільшилася з двох маленьких дьортів, до 9 середнього класу і квотера. До 2010 року дьорти тільки росли в розмірах.
  LifeOnDirt    Наступного літа (2010) робилися конструкції біля дьортів більш придатні під змагання з слоупстайлу, із за непридатності сусідньої площі, трасу 4х було вирішено переробити під фрірайд. Були построіни перші шори, дропи.
  LifeOnDirt LifeOnDirt    Так може було б і все добре, але в першому кварталі 2011 року, групою недоброзичливих осіб в кар'єрі (де знаходилися перші дьорти) була знищена траса для дьорт джампінгу і слоупстайлу. Посумувавши ми почали збирати гроші для найму екскаватора. І вже через місяць почали будувати нові дьорти поблизу від траси для фрірайду. Із за того що траси для різних стилів катання знаходяться поруч один від одного почали називати це місце байк-парком. Назву вибирали спонтанно - за допомогою фантазії та перекладача. Зупинилися на теперішнім - Life on dirt.
  LifeOnDirt    Через декілька років, об'їхавши чи малу низку змагань ми зрозуміли що прогрес в країні не стоїть на місці, і нам потрібно збільшувати свої конструкції. Так з'явився перший Степ Ап, дерев'яні вильоти. В 15хв від дьорт парку почали будувати ДХ-ФР спот, який в процесі будівництва до сьогодні.
  LifeOnDirt LifeOnDirt LifeOnDirt LifeOnDirt    У 2013 році зробили ще більше виїздів на змагання (1-2 виїзди в місяць). Для нас це був новий досвід, нові траси і нове натхнення для будівництва. Ми зрозуміли, що на далі для розвитку парку 3-ох лопат буде не достатньо. Щоб зацікавити міську молодь і державних виконавців вирішили провести контести, якими донести саму суть спорту та зібрати частину коштів на матеріали.
  LifeOnDirt    З цього і розпочався 2014-ий рік. Буквально за пару місяців у дьорт парку з'явився памп трек, а ще через 2 місяці і реконструювали перші дьорти (з яких і зародився весь парк і наш рух).
  LifeOnDirt LifeOnDirt LifeOnDirt LifeOnDirt    На останніх дехто з вас уже мав змогу покатати і взяти участь у контестах. Надіюся, ще не один раз порадуємо Вас новими конструкціями і спотами!!!

  * * *

  Автор: Семенюта Максим

© Всі права захищено. Семенюта Максим 2015UA

vk Fb